Úleva od bolesti a bez léků?

 Bolí vás záda, klouby, trápí revma? Nebo bolí svaly po námaze, žaludek po přílišném hodování, trpíte zánětlivým onemocněním? Mají vaše léky vedlejší účinky? Máme řešení! POLIMEDEL - elektretová medicínská fólie. Produkt vojenské medicínské nanotechnologie. 

Polimedel

POLIMEDEL neobsahuje žádné chemické látky. Aktivuje vnitřní zdroje organizmu a nemá žádné vedlejší účinky ani alergické reakce. Hlavním účinkem této fólie je tlumení bolestí a zánětů různého původu. Je ideálním řešením pro lidi, kteří mají problémy při požívání chemických léků nebo se chtějí léčit bez chemie. Při ověřování účinků se osvědčil u kloubních bolestí, osteoporózy páteře, bolestech svalů a měkkých tkání, diabetických bolestech, patologických onemocnění žaludku, žlučníku i zánětech hrubého střeva. Taktéž velmi dobře působí při zánětech nervů, revmatických onemocněních, onemocněních endokrinních žláz a podporuje regeneraci játry. U sportovů urychluje proces hojení namožených a natržených úponů svalů nebo při podvrtnutí kloubů. Působí do vzdálenosti přibližně 10 cm elektrostatickým polem kde vytváří příznivé podmínky pro přirozené odstranění bakterií z krve procesem zvaným fagocytóza. Jeho životnost je až 5 let.
V praxi se osvědčil jako univerzální pomocník i při dalších bolestivých nebo zánětlivých problémech v běžném životě. Funguje při zápalu průdušek, akné, zánětu dásní, bolestivé menstruaci, pomáhá léčit křečové žíly, při pravidelném používání snižuje také krevní tlak. Výrazně napomáhá při hojení zlomenin, ran i bércových vředů.

Polimedel_obsah

POLIMEDEL vyvinul Výzkumný ústav pro obranné technologie v Petrohrau pro armádu Ruské federace a momentálně nemá ve světě ekvivalent. Způsob používání je jednoduchý. Fólii dle návodu umístíme do přibalené textilní kapsy, přiložíme a necháme působit. Podrobná instruktáž je i v ukázce na tomto odkazu https://youtu.be/5B_Gp0SNLu4

Ikdyž má fólie pozitivní účinky na zdraví člověka, jsou případy kdy se jeho použití nedoporučuje. Neaplikuje se na krvácející rány, na rány s předpokládaným vnitřním krvácením, na oblasti nádorového onemocnění, na oblast štítné žlády při její zvýšené činnosti a na oblast srdce v případě aplikovaného kardiostimulátoru.

Velikost fólie 9 cm x 30cm. Cena 699 Kč. Pokud se nemůžete na prodejnu dostavit osobně rádi Vám fólii zašleme na Vaší adresu za 75O Kč (požadujeme platbu předem).